shcwybrzeze

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 8

PostWysłany: Nie 13:59, 24 Paź 2010    Temat postu: Emocje w Gryfinie

W meczu 4. kolejki II ligi mężczyzn szczypiorniści SHC Wybrzeże Gdańsk po nerwowej końcówce pokonali zespół Energetyka Gryfino 24:23. To miał być mecz jednej drużyny. Nikt się nie spodziewał tego, że osłabiony Energetyk Gryfino nawiąże wyrównaną walkę z niezwykle silną drużyną z Gdańska.

Już początek sobotniego spotkania szybko zweryfikował przedmeczowe prognozy. Świetną formą zabłysnął Łukasz Bartnik i Adrian Adamczewski. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie dzięki twardej grze w defensywie. Energetyk prezentował naprawdę piękną grę, zarówno w obronie, jak i w ataku. W tej części gry ani na chwilę nie tracili koncentracji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 14:12 dla gospodarzy.

W drugiej połowie zawodnicy Wybrzeża wyszli bardzo zmotywowani i skoncentrowani. Gra toczyła się bramka za bramkę, było naprawdę ciekawie. Dla Wybrzeża punkty zdobywał głównie Radosław Steege (7 trafień). W pięćdziesiątej siódmej minucie różnica punktów pomiędzy oboma zespołami wynosiła trzy "oczka" na korzyść gospodarzy. Przez kilka minut trwała wymiana ciosów z obu stron, jednak celne rzuty w ostatnich minutach zapewniły zwycięstwo gdańszczanom. Zawodnicy Wybrzeża wracają do domu z wygraną i mogą być zadowoleni z wyniku końcowego. Pojedynek w Gryfinie dostarczył kibicom niesamowitych emocji i wrażeń.

Energetyk Gryfino - SHC Wybrzeże Gdańsk 23:24 (14:12)

SHC Wybrzeże Gdańsk: Głębocki, Kasperek - Ludian 1, Jasowicz 2, Derdzikowski 5 , Steege 7, Sulej 1, Bronk 3, Szupiluk 3, Sieg 2. Trener: Marek Mońko

Energetyk Gryfino: Tałysz 2, Adamczewski 6, Stanisławek 4, Bartnik 6, Madziarz 2, Blejsz 3. Trener: Dariusz Śrudka